> > > Adriana Hvar Spa Hotel

Informace o Adriana Hvar Spa Hotel

Vítáme Vás na stránce Adriana Hvar Spa Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Adriana Hvar Spa Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Adriana Hvar Spa Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Adriana Hvar Spa Hotel.

  • Adriana Hvar Spa Hotel

Adriana Hvar Spa Hotel - Pensionhotel - HotelyAdriana Hvar Spa Hotel - Pensionhotel - HotelyAdriana Hvar Spa Hotel - Pensionhotel - HotelyAdriana Hvar Spa Hotel - Pensionhotel - HotelyAdriana Hvar Spa Hotel - Pensionhotel - HotelyAdriana Hvar Spa Hotel - Pensionhotel - HotelyAdriana Hvar Spa Hotel - Pensionhotel - HotelyAdriana Hvar Spa Hotel - Pensionhotel - HotelyAdriana Hvar Spa Hotel - Pensionhotel - HotelyAdriana Hvar Spa Hotel - Pensionhotel - HotelyAdriana Hvar Spa Hotel - Pensionhotel - HotelyAdriana Hvar Spa Hotel - Pensionhotel - HotelyAdriana Hvar Spa Hotel - Pensionhotel - HotelyAdriana Hvar Spa Hotel - Pensionhotel - HotelyAdriana Hvar Spa Hotel - Pensionhotel - HotelyAdriana Hvar Spa Hotel - Pensionhotel - HotelyAdriana Hvar Spa Hotel - Pensionhotel - Hotely
Název:  Adriana Hvar Spa Hotel
Ulice:  Obala Fabrika 28
Město:  21450 Hvar
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2825 Kč
114 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Adriana Hvar Spa Hotel se nachází 5 minut chůze od pláže a historického centra města Hvar a nabízí lázně, střešní terasu s krytým bazénem s mořskou vodou a zatahovací střechou, stejně jako střešní bar, který poskytuje panoramatický výhled katedrálu, náměstí Piazza a záliv. Wi-Fi připojení je zdarma k dispozici ve všech pokojích a hotelových prostorách. Všechny pokoje jsou zařízené manželskými postelemi Queen a ergonomickými matracemi a mají prosklenou koupelnu. Každý pokoj je vybaven klimatizací a satelitní TV s plochou obrazovkou. Luxusní hotelové wellness centrum Sensorí nabízí terapeutické, masážní a kosmetické procedury. Sky bar zahrnuje víceúrovňovou zahradní terasu, taneční parket a restauraci, která servíruje středomořské speciality. Hosté mohou také navštívit módní lobby bar s malou přední terasou a výhledem na přístav. Restaurace Butchery&Wine podává prvotřídní maso a čerstvé místní ryby společně s rozmanitými, pečlivě vybranými víny z Chorvatska i ze zahraničí. Hotel nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, službu concierge a pokojovou službu. Všechny pokoje jsou bezbariérové.

Zajímavosti v okolí

Hvar265 mHvar lezení
Bol21 kmBol Chorvatsko
Podstrana36 kmPodstrana San Antonio Hotel
Split38 kmSplit ubytování
Trogir42 kmTrogir památky
Seget Donji43 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica43 kmSeget Vranjica dovolená
Brela46 kmBrela Makarska
Marina47 kmMarina jachting
Makarska50 kmMakarska riviéra
 
 
facebook g+ twitter