> > > Villa Dalmacija Hvar Hotel

Informace o Villa Dalmacija Hvar Hotel

Vítáme Vás na stránce Villa Dalmacija Hvar Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Villa Dalmacija Hvar Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Villa Dalmacija Hvar Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Villa Dalmacija Hvar Hotel.

  • Villa Dalmacija Hvar Hotel

Villa Dalmacija Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyVilla Dalmacija Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyVilla Dalmacija Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyVilla Dalmacija Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyVilla Dalmacija Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyVilla Dalmacija Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyVilla Dalmacija Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyVilla Dalmacija Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyVilla Dalmacija Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyVilla Dalmacija Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyVilla Dalmacija Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyVilla Dalmacija Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyVilla Dalmacija Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyVilla Dalmacija Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyVilla Dalmacija Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyVilla Dalmacija Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyVilla Dalmacija Hvar Hotel - Pensionhotel - Hotely
Název:  Villa Dalmacija Hvar Hotel
Ulice:  Šetalište put Križa 13
Město:  21450 Hvar
Země:  
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Villa Dalmacija Hvar Hotel je situován na pobřežní promenádě v městečku Hvar, v malé zátoce nedaleko hlavního přístavu, a nabízí prakticky zařízené pokoje s balkonem, z nichž některé mají výhled na Paklené ostrovy. Villa Dalmacija Hvar Hotel sídlí v tradičním kamenném domě s výhledem na františkánský klášter a Hvarskou zátoku. Na terase si můžete každé ráno vychutnat kávu. V nabídce jsou také koktejly a další nápoje. Přibližně 100 metrů od hlavní budovy se nachází vedlejší budova s jednoduše zařízenými pokoji s terasou s výhledem na ostrovy a vlastní koupelnou. V hlavní budově je dostupné bezplatné Wi-Fi. Za příplatek je k dispozici vysokorychlostní internet. Centrum Hvaru je vzdálené pouhé 2 minuty chůze podél pobřeží.

Zajímavosti v okolí

Hvar464 mHvar lezení
Bol21 kmBol Chorvatsko
Podstrana37 kmPodstrana San Antonio Hotel
Split38 kmSplit ubytování
Trogir42 kmTrogir památky
Seget Donji43 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica43 kmSeget Vranjica dovolená
Brela46 kmBrela Makarska
Marina47 kmMarina jachting
Makarska50 kmMakarska riviéra
 
 
facebook g+ twitter