> > > Delfin Hvar Hotel

Informace o Delfin Hvar Hotel

Vítáme Vás na stránce Delfin Hvar Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Delfin Hvar Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Delfin Hvar Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Delfin Hvar Hotel.

  • Delfin Hvar Hotel

Delfin Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyDelfin Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyDelfin Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyDelfin Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyDelfin Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyDelfin Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyDelfin Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyDelfin Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyDelfin Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyDelfin Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyDelfin Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyDelfin Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyDelfin Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyDelfin Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyDelfin Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyDelfin Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyDelfin Hvar Hotel - Pensionhotel - Hotely
Název:  Delfin Hvar Hotel
Ulice:  Fabrika 36
Město:  21450 Hvar
Země:  
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrunofislhrrotrnlzhja

Rychlý popis

Delfin Hvar Hotel se nachází na pobřežní promenádě ve městě Hvar a pyšní se nádherným výhledem na moře. Nabízí pokoje s výhledem na park nebo moře. Ve vstupní hale hotelu je zdarma k dispozici Wi-Fi a lze si také připlatit za internetové balíčky s vysokorychlostním připojením. Hotel Delfin Hvar má také terasu a restauraci, kde se podává výběr mořských plodů a snídaně formou bufetu. K zázemí dále patří sportovní bar s kulečníkem, šipkami a velkoplošným plátnem, kde se vysílají různé sportovní akce. Pro děti je připraveno hřiště. Od hotelu můžete vyrazit na procházku po přímořské promenádě a užít si noční život ve Hvaru. Nejbližší pláž je odtud vzdálená 5 minut chůze.

Zajímavosti v okolí

Hvar398 mHvar lezení
Bol21 kmBol Chorvatsko
Podstrana37 kmPodstrana San Antonio Hotel
Split38 kmSplit ubytování
Trogir42 kmTrogir památky
Seget Donji43 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica43 kmSeget Vranjica dovolená
Brela46 kmBrela Makarska
Marina47 kmMarina jachting
Makarska50 kmMakarska riviéra
 
 
facebook g+ twitter