Informace o Hotel Grien

Vítáme Vás na stránce Hotel Grien na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Grien, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Grien, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Grien.

  • Hotel Grien

Hotel Grien Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Grien Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Grien Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Grien Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Grien Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Grien Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Grien Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Grien Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Grien Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Grien Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Grien Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Grien Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Grien Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Grien Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Grien Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Grien Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Grien Ortisei - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Grien
Ulice:  Via Mureda 178
Město:  39046 Ortisei
Okres:  Bolzano Jižní Tyrolsko
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6995 Kč
254 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitrubgnohrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Grien se nachází na úpatí Dolomit ve městečku Ortisei v údolí Val Gardena. Nabízí Wi-Fi zdarma, wellness a neplacenou kyvadlovou dopravu k nejbližším sjezdovkám. Grien Hotel má pokoje s nábytkem ze světlého dřeva, minibarem, satelitní TV s plochou obrazovkou a výhledem na okolní horskou krajinu. Některé z nich se mohou pochlubit balkonem nebo malou zahrádkou. V restauraci hotelu Grien jsou servírovány pokrmy italské kuchyně a speciality z regionu Trentino, které doplňuje pestrá nabídka místních i zahraničních vín. Snídaně a odpolední káva se podávají na terase hotelu. V rámci wellness zázemí je zdarma k dispozici sauna, wellness centrum a turecká lázeň. Masáže a kosmetické procedury si můžete dopřát za příplatek. V hotelu nechybí ani lyžárna se sušákem na lyžařské boty. Hotel Grien nabízí parkování zdarma a stojí 20 minut jízdy od dálnice A22 a 35 km od Bolzana.


Důležité informace

Upozorňujeme, že kyvadlová doprava je k dispozici na vyžádání. Tato služba je dostupná do 22:00.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo23 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter