Evropa > Estonsko > Tartu > Draakon Hotel

Informace o Draakon Hotel

Vítáme Vás na stránce Draakon Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Draakon Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Draakon Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Draakon Hotel.

  • Draakon Hotel

Draakon Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDraakon Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDraakon Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDraakon Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDraakon Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDraakon Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDraakon Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDraakon Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDraakon Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDraakon Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDraakon Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDraakon Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDraakon Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDraakon Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDraakon Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDraakon Hotel Tartu - Pensionhotel - HotelyDraakon Hotel Tartu - Pensionhotel - Hotely
Název:  Draakon Hotel
Ulice:  Raekoja plats 2
Město:  51003 Tartu
Země:  Estonsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1120 Kč
46 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Draakon se nachází v samém srdci staré části města Tartu. Nabízí bezplatné připojení Wi-Fi a parkování zdarma na zabezpečeném nádvoří. Jen pár kroků odtud je Universita v Tartu a městská radnice. V prostorných pokojích je k dispozici satelitní TV, příslušenství na přípravu čaje a kávy a koupelna, kde najdete vysoušeč vlasů. Hotelová restaurace v barokním stylu nabízí pokrmy estonské a mezinárodní kuchyně. Ráno je pro hosty připravena bohatá snídaně formou bufetu. Pivnice nabízí široký výběr místních i mezinárodních piv. Hotel Draakon sídlí v historické budově ze 17. a 18. století. Hostům je k dispozici sauna.

 
 
facebook g+ twitter