Žíteč – vyberte si hotel, penzion, kemp nebo pronájem chaty, chalupy

Portál PensionHotel Vás vítá na svých stránkách, kde ve městě Žíteč naleznete velké množství nabídek ubytování v hotelu, penzionu, chatě, apartmánu a kempu. Ubytovat se lze ve wellness hotelu, rodinném penzionu, luxusním apartmánu, rybářské chatě nebo letním kempu. Ve městě Žíteč a jeho blízkém okolí naleznete mnoho kulturních i přírodních památek. Přímý kontakt nebo online rezervace je určena právě Vám k jednoduché rezervaci ubytování a  k úspěšnému začátku plánování Vaší dovolené. Připojujeme také seznam restaurací ve městě Žíteč včetně jejich rezervací.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667666
1
Ubytování Dlouhá - Staňkov - Chlum u Třeboně

Max. kapacita: 25
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Apartmán / noc
1600 Kč

Ubytování Dlouhá - Staňkov - Chlum u Třeboně

Ubytování Dlouhá Staňkov Chlum u Třeboně - POLOHA - Naše ubytování se nachází v oblasti Třeboňska. V rodinném domku ve Staňkově blízko Staňkovského rybníka a rybníka Hejtman. 

Ubytování Dlouhá Staňkov Chlum u Třeboně - UBYTOVÁNÍ A CENY -
Apartmán č.1: 3 pokoje - dvoulůžkový, třílůžkový a čtyřlůžkový - cena za celý apartmán 1950 Kč/noc
Apartmán č. 2: 3 pokoje - dvoulůžkový a 2x třílůžkový - cena za celý apartmán 1950 Kč/noc
Apartmán č. 3: 2 pokoje - třílůžkový a čtyřlůžkový - cena za celý apartmán 1750 Kč/noc

Ubytování Dlouhá Staňkov Chlum u Třeboně - OKOLÍ - Ve vesnici jsou 2 obchody a 2 restaurace, tenisový kurt. U Staňkovského rybníka, který je od našeho domu vzdálen 150 m, je krásné koupání a rybaření. 
Naše oblast je vyhledávána pro velký počet hub. V místě je hraniční přechod pro pěší do Rakouska. Vhodná krajina pro cykloturistiku.

Ubytování Dlouhá Staňkov Chlum u Třeboně - SLUŽBY - Po dohodě možnost masáží přímo na penzionu (klasická relaxační, čínská energetická, medová).
Pro hosty WiFi připojení k internetu.

 

 
 
facebook g+ twitter