Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Freistadt okres > Freistadt > Hotel Zum Goldenen Hirschen

Informace o Hotel Zum Goldenen Hirschen

Vítáme Vás na stránce Hotel Zum Goldenen Hirschen na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Zum Goldenen Hirschen, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Zum Goldenen Hirschen, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Zum Goldenen Hirschen.

  • Hotel Zum Goldenen Hirschen

Hotel Zum Goldenen Hirschen Freistadt - Pensionhotel - HotelyHotel Zum Goldenen Hirschen Freistadt - Pensionhotel - HotelyHotel Zum Goldenen Hirschen Freistadt - Pensionhotel - HotelyHotel Zum Goldenen Hirschen Freistadt - Pensionhotel - HotelyHotel Zum Goldenen Hirschen Freistadt - Pensionhotel - HotelyHotel Zum Goldenen Hirschen Freistadt - Pensionhotel - HotelyHotel Zum Goldenen Hirschen Freistadt - Pensionhotel - HotelyHotel Zum Goldenen Hirschen Freistadt - Pensionhotel - HotelyHotel Zum Goldenen Hirschen Freistadt - Pensionhotel - HotelyHotel Zum Goldenen Hirschen Freistadt - Pensionhotel - HotelyHotel Zum Goldenen Hirschen Freistadt - Pensionhotel - HotelyHotel Zum Goldenen Hirschen Freistadt - Pensionhotel - HotelyHotel Zum Goldenen Hirschen Freistadt - Pensionhotel - HotelyHotel Zum Goldenen Hirschen Freistadt - Pensionhotel - HotelyHotel Zum Goldenen Hirschen Freistadt - Pensionhotel - HotelyHotel Zum Goldenen Hirschen Freistadt - Pensionhotel - HotelyHotel Zum Goldenen Hirschen Freistadt - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Zum Goldenen Hirschen
Ulice:  Böhmergasse 8-10
Město:  4240 Freistadt
Okres:  Freistadt okres
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1566 Kč
58 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptithusvrubgdanofirotrnlelarzh

Rychlý popis

Hotel Zum Goldenen Hirschen se nachází ve starém městě Freistadt v hornorakouském kraji Mühlviertel a je umístěn v historické budově ze 16. století. Všechny pokoje jsou vybaveny kabelovou TV, fénem a je v nich pracovní stůl. Některé pokoje mají volný přístup k internetu, jiné mají balkon. Hosté si mohou vychutnat tradiční rakouskou kuchyni v restauraci nebo na zahradě. K dispozici je také zimní zahrada a parní lázně. Bezplatné parkoviště je taktéž k dispozici.

Zajímavosti v okolí

Freistadt2 kmFreistadt obchody
Bad Leonfelden16 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Rožmberk nad Vltavou19 kmHrad Rožmberk
Lipno nad Vltavou26 kmSkiareál Lipno
Linec29 kmLinz kempování
Frymburk30 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
Český Krumlov34 kmJezdecký klub Slupenec
Bad Kreuzen36 kmBad Kreuzen Burg
Český Krumlov36 kmKostel svatého Víta
Český Krumlov37 kmStátní hrad a zámek Český Krumlov
zobrazit vše
Nové Hrady37 kmStátní hrad Nové Hrady
Ansfelden38 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Zlatá Koruna40 kmKlášter Zlatá Koruna
 
 
facebook g+ twitter