> > > Hotel Fortuna

Informace o Hotel Fortuna

Vítáme Vás na stránce Hotel Fortuna na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Fortuna, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Fortuna, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Fortuna.

  • Hotel Fortuna

Hotel Fortuna - Pensionhotel - HotelyHotel Fortuna - Pensionhotel - HotelyHotel Fortuna - Pensionhotel - HotelyHotel Fortuna - Pensionhotel - HotelyHotel Fortuna - Pensionhotel - HotelyHotel Fortuna - Pensionhotel - HotelyHotel Fortuna - Pensionhotel - HotelyHotel Fortuna - Pensionhotel - HotelyHotel Fortuna - Pensionhotel - HotelyHotel Fortuna - Pensionhotel - HotelyHotel Fortuna - Pensionhotel - HotelyHotel Fortuna - Pensionhotel - HotelyHotel Fortuna - Pensionhotel - HotelyHotel Fortuna - Pensionhotel - HotelyHotel Fortuna - Pensionhotel - HotelyHotel Fortuna - Pensionhotel - HotelyHotel Fortuna - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Fortuna
Ulice:  Milna b.b.
Město:  21450 Hvar
Země:  
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Fortuna se nachází u pláže v obci Milna, 5 km od centra Hvaru. Nabízí dobře osvětlené a barevně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi. Na místě najdete bar a restauraci. Hotel byl zrekonstruovaný v roce 2009 a poskytuje skvěle vybavené pokoje s klimatizací, kabelovou TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a vlastní koupelnou s toaletními potřebami a fénem. V okolí hotelu Fortuna se rozkládají 4 nedotčené oblázkové pláže. V restauraci hotelu Fortuna se podávají lahodné pokrmy dalmatské kuchyně a typická středomořská jídla. Hosté mohou relaxovat na pláži nebo si vychutnat místní speciality v plážové restauraci. Majitelé vám rádi pomohou s vypůjčením kol a zajistí praní, žehlení prádla a kyvadlovou dopravu. V okolí se můžete věnovat windsurfingu, pěší turistice a jízdě na kole.

Zajímavosti v okolí

Hvar4 kmHvar lezení
Bol18 kmBol Chorvatsko
Podstrana37 kmPodstrana San Antonio Hotel
Split39 kmSplit ubytování
Brela43 kmBrela Makarska
Trogir44 kmTrogir památky
Seget Donji45 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica46 kmSeget Vranjica dovolená
Makarska46 kmMakarska riviéra
Marina50 kmMarina jachting
 
 
facebook g+ twitter