Blansko – vyberte si hotel, penzion, kemp nebo pronájem chaty, chalupy

Portál PensionHotel Vás vítá na svých stránkách, kde ve městě Blansko naleznete velké množství nabídek ubytování v hotelu, penzionu, chatě, apartmánu a kempu. Ubytovat se lze ve wellness hotelu, rodinném penzionu, luxusním apartmánu, rybářské chatě nebo letním kempu. Ve městě Blansko a jeho blízkém okolí naleznete mnoho kulturních i přírodních památek. Přímý kontakt nebo online rezervace je určena právě Vám k jednoduché rezervaci ubytování a  k úspěšnému začátku plánování Vaší dovolené. Připojujeme také seznam restaurací ve městě Blansko včetně jejich rezervací.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667665
1
Wellness Hotel Panorama****Blansko

Max. kapacita: 134
Pokojů: 60
Domácí zvířata: Ano
Hotel ****
Dvojlůžko / noc+snídaně
1980 Kč

Hotel Panorama Blansko

O NÁS: Wellness Hotel Panorama je **** wellness hotel rodinného typu s panoramatickým výhledem v krásném přírodním prostředí nad městem Blanskem. 

OKOLÍ: Svou polohou je hotel ideálním výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku v Moravském krasu a okolí.

VYŽITÍ: "Lázně" pro dospělé, "ráj" pro děti je wellness hotel Panorama. Skvělý teplý vnitřní slaný bazén (31°C) a zážitkový venkovní dohřívaný slaný bazén. Ten je v provozu od dubna do října. Wellness centrum se 3-mi saunami, whirlpoolem, Kneippem a solární loukou. Lázeňské procedury od masáží tradičních, přes thajské až po zábaly a voňavé procedury. Tenisový kurt, víceúčelové hřiště, ping-pong, posilovna, ruské kuželky, půjčovna kol. Skvělý zookoutek s králíky, morčaty a od jara do podzimu s oslicí Rozárkou, ovečkou a kozami. Hotel má ideální podmínky a zázemí pro semináře, školení a konference.. 

CENY ZDE. 

 
Hotel Zámecká Sýpka

Pokojů: 9
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
847 Kč
34 €
 
Hotel Probe

Pokojů: 80
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
Holiday Hotel Macocha

Pokojů: 47
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
729 Kč
29 €
 
Penzion Macocha

Pokojů: 5
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
980 Kč
39 €
 
Penzion U Strakatého Koně

Pokojů: 5
Domácí zvířata: Ano
Penzion
Osoba / noc
1131 Kč
45 €
 
 
facebook g+ twitter