Evropa > Monako > Monte Carlo > Fairmont Monte Carlo

Informace o Fairmont Monte Carlo

Vítáme Vás na stránce Fairmont Monte Carlo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Fairmont Monte Carlo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Fairmont Monte Carlo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Fairmont Monte Carlo.

  • Fairmont Monte Carlo

Fairmont Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyFairmont Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyFairmont Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyFairmont Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyFairmont Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyFairmont Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyFairmont Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyFairmont Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyFairmont Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyFairmont Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyFairmont Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyFairmont Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyFairmont Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyFairmont Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyFairmont Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyFairmont Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyFairmont Monte Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - Hotely
Název:  Fairmont Monte Carlo
Ulice:  12 Avenue Des Spélugues
Město:  MC 98000 Monte Carlo
Země:  Monako
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6198 Kč
246 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Čtyřhvězdičkový hotel Fairmont Monte Carlo se nachází v Monte Carlu, mezi Středozemním mořem a kasinem. Nabízí venkovní bazén, restaurace, wellness centrum, střešní terasu s výhledem na monacký okruh Formule 1 a zdarma bezplatnou kyvadlovou dopravu na 4 nedaleké monacké pláže, kde mají hosté speciální slevy. Pokoje a apartmá mají klimatizaci, interaktivní TV, psací stůl a mramorovou koupelnu. Většina má také balkon. Hosté si mohou vybrat pokoj/apartmá s výhledem na moře nebo do zahrady. V hotelové restauraci Nobu se podávají tradiční pokrmy japonské kuchyně, jihoamerické speciality a na požádání večeře o 3 chodech. K dispozici je i nepřetržitě otevřený lounge bar The Saphir 24. Na střešní terase hotelu Fairmont se nachází vyhřívaný bazén s výhledem na Středozemní moře. Wellness centrum Fairmont Spa zahrnuje fitness centrum a řadu kosmetických procedur. Letiště Nice Côte d'Azur je vzdáleno 27 km. Za příplatek lze využívat hotelové parkoviště.


Důležité informace

K dispozici je plážový balíček za 35 EUR, který zahrnuje: - kyvadlovou dopravu, - ručník, - plážovou tašku, - lehátko a slunečník. Upozornění: na rezervaci 5 a více pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky. Další informace si prosím vyžádejte přímo od ubytování. Během konání Velké ceny Monaka mají hosté k dispozici bezplatný vstup na terasu, odkud mohou sledovat závody. Vezměte prosím na vědomí, že za ubytování s domácími mazlíčky se účtuje poplatek ve výši 25 EUR za noc.

 
 
facebook g+ twitter