Hotely Žďár nad Sázavou - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Žďár nad Sázavou na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657779
1
Hotel Tálský mlýn

Pokojů: 18
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
555 Kč
22 €
 
Hotel Jehla

Pokojů: 120
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
883 Kč
35 €
 
Hotel Hajčman

Pokojů: 18
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1009 Kč
40 €
 
Hotel U Labutě

Pokojů: 16
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1009 Kč
40 €
 

Kategorie hotelů Žďár nad Sázavou v České republice

Česká republika nabízí mnoho krásných míst, kde můžete strávit svůj volný čas. Nabízí mnoho příležitostí ke koupání a opalování u jezer a rybníků a pro ty kdo milují zimní sporty nabízí hory se sjezdovkami. Je zde mnoho zajímavých historických míst a kulturních památek.

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Žďár nad Sázavou a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Žďár nad Sázavou, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Žďár nad Sázavou, včetně on-line rezervace.

Slevy.
Připravili jsme pro Vás také slevy ubytování, kde naleznete přehled všech ubytovacích objektů, které poskytují na svoje ubytovací služby slevu.

 
facebook g+ twitter