Informace o Hotel Delfin

Vítáme Vás na stránce Hotel Delfin na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Delfin, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Delfin, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Delfin.

  • Hotel Delfin

Hotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Delfin Zadar - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Delfin
Ulice:  Kresimirova Obala 96, Diklo
Město:  23000 Zadar
Okres:  Zadar okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1310 Kč
51 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanoslhrrotrnlzhja

Kratki opis

Hotel Delfin uređen je u mediteranskom stilu, a nalazi se u atraktivnoj zadarskoj četvrti Diklo, na samo 10 metara od mora. Objekt nudi sobe s vlastitom kupaonicom i restoran s natkrivenom vanjskom terasom. Ispred hotela Delfin smješteno je stajalište javnog autobusa, odakle svakih pola sata polaze autobusne linije do centra grada. Sve sobe uključuju besplatni pristup internetu, TV sa satelitskim programima i klima-uređaj. Većina soba obuhvaća balkon s pogledom na more. S natkrivene terase restorana pruža se panoramski pogled na more i otoke. Nakon tipične dalmatinske večere u restoranu Delfin, gosti mogu uživati u romantičnoj šetnji uz obalu.

Zajímavosti v okolí

Zadar4 kmZadar Chorvatsko
Sukošan14 kmSukošan apartmány
Privlaka15 kmPrivlaka u Zadaru
Biograd na Moru30 kmBiograd na moru kemp
Karin Gornji34 kmGornji Karin apartmány
 
 
facebook g+ twitter