Informace o Bluesun Hotel Maestral

Vítáme Vás na stránce Bluesun Hotel Maestral na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Bluesun Hotel Maestral, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Bluesun Hotel Maestral, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Bluesun Hotel Maestral.

  • Bluesun Hotel Maestral

Bluesun Hotel Maestral Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Maestral Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Maestral Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Maestral Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Maestral Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Maestral Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Maestral Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Maestral Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Maestral Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Maestral Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Maestral Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Maestral Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Maestral Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Maestral Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Maestral Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Maestral Brela - Pensionhotel - HotelyBluesun Hotel Maestral Brela - Pensionhotel - Hotely
Název:  Bluesun Hotel Maestral
Ulice:  Filipinska bb
Město:  21322 Brela
Okres:  Brela okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrronlelarzh

Rychlý popis

Bluesun Hotel Maestral poskytuje velký venkovní bazén, terasu u bazénu s barem a lehátky a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a balkonem, to vše jen pár kroků od nádherné oblázkové pláže Punta Rata. Stojí na klidném místě v obklopení svěžích středomořských borovic. V elegantní à la carte restauraci Punta Rata se podávají jídla chorvatské a dalmatské kuchyně. Nachází se přímo u pláže, stejně jako snack bar Maestral s terasou s výhledem na moře, kde na vás čeká výběr výborných pizz, aperitivů a koktejlů. Všechny pokoje mají satelitní TV, minibar, trezor a vlastní koupelnu s fénem. Parkovat lze zdarma přímo na místě. Velká hotelová restaurace se může pochlubit nádherným výhledem na moře. Při snídani a večeři formou bufetu si vyberete z nabídky jídel tradiční středomořské a kontinentální kuchyně. V lounge baru se podávají alkoholické i nealkoholické nápoje a koktejly. Na letní terase pak často hraje živá hudba. Hosté mohou využívat wellness centrum, které provozuje nedaleký Bluesun Hotel Soline. V Brele pak najdete také tenisové a volejbalové kurty, službu půjčení jízdních kol nebo centrum paraglidingu. Za příplatek vám personál hotelu může zajistit transfery a výlety po celém regionu.


Důležité informace

Poplatek za obědy a večeře uvedený v potvrzení rezervace platí pouze pro online rezervace. V případě, že si stravování objednáte přímo v Bluesun Hotelu Maestral, bude cena oběda nebo večeře 16 EUR na osobu. Na místě je třeba platit v HRK (v hotovosti nebo kreditní kartou) podle aktuálního směnného kurzu.

Zajímavosti v okolí

Brela387 mBrela Makarska
Makarska12 kmMakarska riviéra
Bol26 kmBol Chorvatsko
Podstrana34 kmPodstrana San Antonio Hotel
Split43 kmSplit ubytování
Gradac45 kmGradac pláže
Hvar46 kmHvar lezení
 
 
facebook g+ twitter